درباره ما

تودیدی پلتفرمی است کاربر محور که در آن محتوی‌های بسیاری با محوریت ویدیو در زمینه‌های گوناگون اعم از آموزش، هنر، ورزش، موسیقی، سرگرمی، علم و تکنولوژی و... وجود دارد.

کاربران تودیدی علاوه بر استفاده از محتوی درون سایت و بالا بردن سطح دانش خود می‌توانند ویدیو‌های علمی و آموزشی خود را درون صفحه‌هایشان به اشتراک بگذارند و به کمک راهکارهای ساده اوپراتوری و بانکی تودیدی از آنها کسب درآمد کنند.

به کمک تودیدی تولیدکنندگان محتوی دیگر نیازی به صرف هزینه برای راه‌ اندازی وبسایت و یا اپلیکیشن نخواهند داشت و‌ به راحتی به کمک پلتفرم یکپارچه ما می‌توانند به طیف وسیعی از مخاطبین خود دسترسی داشته باشند

از طرفی امروزه شاهد به وجود آمدن پلتفرم‌های متعددی برای به اشتراک‌گذاری محتوی هستیم. اما وجه تشابه همه آن‌ها پلن درآمدزایی آن‌هاست که از دو حالت خارج نیست. دسته اول با قراردادن تبلیغ‌های چند ثانیه‌ای در ابتدای ویدیو و دسته دوم پلتفرم‌هایی هستند که در آن خود کاربر در صفحه کاربری‌اش با اشتراک‌گذاری ویدیوهای تبلیغاتی کسب درآمد می‌کنند.

تلاش ما در تودیدی بر آنست که فضایی را ایجاد کنیم که کاربران مستقیما از محتوی خود کسب در آمد کنند. یعنی ‌به ازای تعداد مخاطبین و بازدیدهایی که هر کاربر از محتوی خود می‌گیرد به طور مستقیم کسب درآمد کند. از همین رو تولید کنندگان محتوی با انگیزه بیشتر به انتشار معلومات خود می‌پردازند و نگران کپی رایت و مواردی از این دست نخواهند بود.